Biteable to łatwy w obsłudze kreator wideo. Dzięki wielu szablonom i zabawnym animacjom można w krótkim czasie stworzyć nietuzinkowy filmik. Wykorzystaj go na lekcji, zareklamuj wydarzenie, zamieść na stronie internetowej lub Facebooku.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.

Crello to narzędzie do projektowania grafiki na Facebooka, Twittera, Instagram i inne media społecznościowe a także takich materiałów jak banery, plakaty, kartki z życzeniami, wizytówki i wiele innych.  
Umożliwia modyfikowanie gotowych szablonów oraz stworzenie projektu od zera. Zaletą i cechą wyróżniającą Crello jest opcja animowania tekstów i pojedynczych elementów grafiki oraz korzystanie z szablonów wideo.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.


Kurs ten to prezentacja prostej strony internetowej https://remixer.visualthinkery.com/, która pozwala na tworzenie różnego rodzaju grafik. Może zostać wykorzystana do pracy zdalnej.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.

Ozdobne napisy, niezwykłe czcionki, nowe, ciekawe formy graficzne - to wszystko sprawi, że zaproszenie, treść zadania czy komunikat staną się bardziej atrakcyjne.
Kurs prezentuje różnego rodzaju generatory, za pomocą których bezpłatnie można tworzyć teksty w nowej oprawie graficznej.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.