Formularze Google najczęściej wykorzystywane są do przeprowadzenia ankiety lub rejestracji na szkolenie. To jednak nie koniec możliwości tego narzędzia. Z jego pomocą można szybko przygotować testy i quizy. Formularze pozwalają na zamieszczenie pytań zamkniętych i otwartych, załączenie zdjęć i filmów z YouTube, dopasowanie szaty graficznej.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.


Educandy to aplikacja pozwalająca szybko stworzyć zestaw gier edukacyjnych. Przyjazna grafika i zadania w formie zabawy spodobają się z pewnością uczniom młodszych klas. Gry wygenerowane za pomocą Educandy można wykorzystać w nauczaniu wszystkich przedmiotów. Świetnie sprawdzą się zarówno w nauczaniu zdalnym jak i w klasie.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.


Milionerzy i Koło Fortuny to łatwe generatory quizów opartych na znanych teleturniejach. Zastosowane na zajęciach edukacyjnych czy imprezie szkolnej dostarczą dobrej zabawy a zarazem będą doskonałym narzędziem sprawdzającym wiedzę i umiejętności w niekonwencjonalny sposób. MILIONERZY to quiz typowo wiedzowy natomiast KOŁO FORTUNY ma bardzo szerokie zastosowanie - tylko od pomysłowości użytkownika zależy, do czego go wykorzysta.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.