Educandy to aplikacja pozwalająca szybko stworzyć zestaw gier edukacyjnych. Przyjazna grafika i zadania w formie zabawy spodobają się z pewnością uczniom młodszych klas. Gry wygenerowane za pomocą Educandy można wykorzystać w nauczaniu wszystkich przedmiotów. Świetnie sprawdzą się zarówno w nauczniu zdalnym jak i w klasie.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.


Netykieta to zbiór zasad dotyczący właściwego zachowania w internecie. Znajomość zasad savoir-vivru jest wizytówką kultury osobistej człowieka. Jednakże zasady te różnią się między sobą w zależności od regionu ziemi. Netykieta obejmuje podstawowe zasady internetowego savoir-vivru. W kursie przedstawiono zasady, których należy przestrzegać podczas pisania korespondencji mailowej, komunikatów na forach i portalach społecznościowych. Ujęto zachowania niedopuszczalne i źle widzialne. 

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.

MILIONERZY i KOŁO FORTUNY to dwa łatwe generatory quizów, opartych na znanych teleturniejach. Zastosowane na zajęciach edukacyjnych czy imprezie szkolnej dostarczą dobrej zabawy a zarazem będą doskonałym narzędziem sprawdzającym wiedzę i umiejętności w niekonwencjonalny sposób. MILIONERZY to quiz typowo wiedzowy natomiast KOŁO FORTUNY ma bardzo szerokie zastosowanie - tylko od pomysłowości użytkownika zależy, do czego go wykorzysta.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.

Generatory krzyżówek, wykreślanek, kodów QR i innych materiałów potrzebnych nauczycielowi na co dzień.

Kurs dostępny po zalogowaniu jako GOŚĆ.